Zdrowie

Zdrowotny masaż na łóżku nnefrytowym

Sekret zabiegu tkwi w wykorzystaniu półszlachetnego nefrytu. Podczas masaży jest on podgrzewany a wtedy emituje on długie fale podczerwone, które wnikają w ludzką skórę na głębokość 3-6 centymetrów i mają właściwości lecznicze. Naukowcy dowodzą ze zwiększa ilość czerwonych i białych krwinek, polepsza krążenie. Nefryt sprzyja samoregulacji i uruchomieniu mechanizmów obronnych organizmu. Podczas masażu kręgosłup jest delikatnie rozciągany co wspiera ustawianie się kręgów na właściwych pozycjach, a tym samym odblokowuje nerwy odchodzące od rdzenia kręgowego. To z kolei redukuje bóle stawów i mięśni.

ZDROWOTNY MASAŻ NA ŁÓŻKU NEFRYTOWYM + MUZYKOTERAPIA (30)MIN ceny

  • 1 ZABIEG 39,99 ZŁ 
  • 3 ZABIEGI 99,99 ZŁ 
  • 5 ZABIEGÓW 139,99 ZŁ Możliwość dokupienia okładów przeciwbólowych na plecy.

 

 

Zabiegi presoterapii

Presoterapia to nic innego jak masaż uciskowy czy drenaż limfatyczny. Terapię można wykorzystywać do leczenia obrzęków kończyn, zaburzeń układu limfatycznego czy detoksykacji organizmu. Zalecana jest także w redukcji cellulitu, ujędrnianiu skóry i odchudzaniu sylwetki.

Zabieg presoterapii zalecany jest przy zabiegach odchudzających i modelujących sylwetkę. Może być stosowany w serii na przykład 10 zabiegów, naprzemiennie, z innymi zabiegami odchudzającymi - najlepiej jako pierwszy zabieg przed zabiegami odchudzającymi, wszystko w celu odblokowania naczyń limfatycznych i odtoksycznienia organizmu.

Przeciwwskazania do presoterapii to ciąża, zapalenie żył, duże żylaki, podwyższona temperatura, choroby serca. Zalecane jest wypijanie 2,5 l wody dziennie w celu uzyskania optymalnych efektów drenujących. Wskazana jest oczywiście odpowiednia dieta połączona z ćwiczeniami ruchowymi.

1 zabieg – 25 zł
10 zabiegów – 200 zł

Koszt okładów z alg i preparatów wyszczuplających 30 zł do każdego zabiegu