Fitness

Zabiegi presoterapii

Presoterapia to nic innego jak masaż uciskowy czy drenaż limfatyczny. Terapię można wykorzystywać do leczenia obrzęków kończyn, zaburzeń układu limfatycznego czy detoksykacji organizmu. Zalecana jest także w redukcji cellulitu, ujędrnianiu skóry i odchudzaniu sylwetki.

Zabieg presoterapii zalecany jest przy zabiegach odchudzających i modelujących sylwetkę. Może być stosowany w serii na przykład 10 zabiegów, naprzemiennie, z innymi zabiegami odchudzającymi - najlepiej jako pierwszy zabieg przed zabiegami odchudzającymi, wszystko w celu odblokowania naczyń limfatycznych i odtoksycznienia organizmu.

Przeciwwskazania do presoterapii to ciąża, zapalenie żył, duże żylaki, podwyższona temperatura, choroby serca. Zalecane jest wypijanie 2,5 l wody dziennie w celu uzyskania optymalnych efektów drenujących. Wskazana jest oczywiście odpowiednia dieta połączona z ćwiczeniami ruchowymi.

1 zabieg – 25 zł
10 zabiegów – 200 zł

Koszt okładów z alg i preparatów wyszczuplających 30 zł do każdego zabiegu

 

Kapsuła próżniowa VACU 

to urządzeniedo innowacyjnych zabiegów odchudzających.

Zastosowane funkcje podciśnienia w połączeniu ze światłem podczerwonym, sauną i ozonoterapią gwarantują niesamowite efekty redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Badania wykazały, iż zastosowanie podciśnienia wewnątrz zamkniętej kapsuły Vacu rewelacyjnie wpływa na zwiększenie ukrwienia w dolnych partiach ciała, gdzie z reguły odkłada się największa ilość tkanki tłuszczowej. Zastosowane podciśnienie o odpowiedniej mocy przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej podczas ćwiczeń.


1 zabieg – 15 zł
10 zabiegów – 120 zł

Koszt okładów z alg i preparatów wyszczuplających 15 zł do każdego zabiegu
Wiosenna promocja   zabiegów kapsuła VACU+ zabiegów presoterapii 140 zł